Wieża widokowa w Desznicy

Zapierające dech w piersiach widoki

Wejdź na wieżę widokową

Jeżeli chcesz doświadczyć magii Beskidu Niskiego, to popularna wieża widokowa w Desznicy jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny lub znajomych. Z wieży możesz podziwiać przepiękne tereny Beskidu Niskiego - od pagórków po lasy i wioski. To będą niezapomniane widoki, na których ujrzysz to, czego już nigdy nie zapomnisz. Odwiedź wieżę widokową i odkryj dlaczego Beskidy Niskie są tak wyjątkowe. Z wieży zobaczysz między innymi:

Kamień "nad Kątami"
Szczyt w zachodniej części Beskidu Niskiego
Inna wieża widokowa w regionie
Na jej wierzchołku znajduje się wieża widokowa z krzyżem milenijnym z 1999
Przepiękny park w Beskidzie Niskim
Wyznacz trasę do wieżyWyznacz trasę na parking

WAŻNE
: Mapa może kierować Państwa przez Skalnik i Brzezową. Najlepsza droga dojazdu do parkingu jest z Jaworza, do którego można dojechać, kierując się na Kąty i później na Desznicę. Powyższy droga po kliknięciu przycisku "wyznacz trasę na parking" powinna poprowadzić Was poprawnie przez Desznicę na parking.
wyjedź na wieżę sam lub ze znajomymi

Na rowerze elektrycznym

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wynajmu rowerów elektrycznych na terenie malownicze Beskidu Niskiego. Odkryj uroki tego pięknego regionu na dwóch kółkach w sposób komfortowy i ekologiczny. Nasza flota nowoczesnych rowerów KROSS LEVEL BOOST 1.0 czeka na Ciebie w Beskidzkiej Polanie - z nami przyjemność jazdy po trasach Beskidu Niskiego, Magurskiego Parku Narodowego czy przełęczy Dukielskiej stanie się niezapomnianym doświadczeniem!

Zasięg rowerów przekraczający 100 km
W trybie EKO przejedziesz nawet 100km, w trybie 100% wsparcia możesz robić trasy aż 50-kilometrowe
Gotowa lista atrakcji
Znajdziesz ją na stronie i już niebawem w momencie wynajmu rowerów otrzymasz gotową mapę atrakcji, które warto zwiedzić i odwiedzić.
Przepiękne i malownicze trasy
Górki, doliny, lasy, łąki, otwarte tereny, wodospady... na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
DOwiedz się więcej

Co jeszcze możesz zrobić lub odwiedzić?

zorganizuj wypad ze znajomymi

Najlepszy paintball! 🔫

Jeżeli będziesz w okolicy i będzie Was minimum 4 osoby, nie wahajcie się i zarezerwujcie paintball. Na naszym polu paintballowym są nieskończone możliwości zabawy dla dzieci, nastolatków, dorosłych imprez firmowych, integracyjnych, wieczorów kawalerskich, panieńskich i urodzin. Rozpocznij już teraz aktywny wypoczynek i zapytaj o wolny termin!

DOwiedz się więcejOPINIE i dojazd

Opinie o wieży widokowej w Desznicy oraz dojazd