Magura Wątkowska

Odwiedź

Magurę Wątkowską

Zapraszamy do odkrycia naturalnych skarbów Magury Wątkowskiej w sercu przepięknego Magurskiego Parku Narodowego! To malownicze miejsce, pełne różnorodności krajobrazów, zachwyca każdego, kto pragnie przeżyć niezapomniane chwile na łonie natury. Zalesione wzgórza, dzikie doliny, krystalicznie czyste rzeki i potoki tworzą tu scenerię doskonałą do aktywnego wypoczynku. W Magurze Wątkowskiej możecie spacerować po malowniczych szlakach turystycznych, obserwować niezwykle bogatą faunę i florę, stanowiącą o wyjątkowości tego obszaru. Niezależnie od sezonu i pogody, Magura Wątkowska zawsze oferuje coś wyjątkowego dla każdego turysty. Zanurz się w ten raj na ziemi i odkryj magię jednego z najpiękniejszych zakątków Polski!

Zobacz również:

Blisko 7-metrowej wysokości próg skalny
Grupa skał stanowiących pomnik przyrody
Popularna wieża z widokiem na Park i Beski Niski
Wyznacz trasę do magury
wjedź na magurę sam lub ze znajomymi

Na rowerze elektrycznym

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wynajmu rowerów elektrycznych na terenie malownicze Beskidu Niskiego. Odkryj uroki tego pięknego regionu na dwóch kółkach w sposób komfortowy i ekologiczny. Nasza flota nowoczesnych rowerów KROSS LEVEL BOOST 1.0 czeka na Ciebie w Beskidzkiej Polanie - z nami przyjemność jazdy po trasach Beskidu Niskiego, Magurskiego Parku Narodowego czy przełęczy Dukielskiej stanie się niezapomnianym doświadczeniem!

Zasięg rowerów przekraczający 100 km
W trybie EKO przejedziesz nawet 100km, w trybie 100% wsparcia możesz robić trasy aż 50-kilometrowe
Gotowa lista atrakcji
Znajdziesz ją na stronie i już niebawem w momencie wynajmu rowerów otrzymasz gotową mapę atrakcji, które warto zwiedzić i odwiedzić.
Przepiękne i malownicze trasy
Górki, doliny, lasy, łąki, otwarte tereny, wodospady... na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
DOwiedz się więcej

Co jeszcze możesz zrobić lub odwiedzić wybierając się na Magurę Wątkowską?

zorganizuj wypad ze znajomymi

Najlepszy paintball! 🔫

Jeżeli będziesz w okolicy i będzie Was minimum 4 osoby, nie wahajcie się i zarezerwujcie paintball. Na naszym polu paintballowym są nieskończone możliwości zabawy dla dzieci, nastolatków, dorosłych imprez firmowych, integracyjnych, wieczorów kawalerskich, panieńskich i urodzin. Rozpocznij już teraz aktywny wypoczynek i zapytaj o wolny termin!

DOwiedz się więcejOPINIE i dojazd

Opinie o Magurze Wątkowskiej oraz dojazd