Desznica

Odwiedź

Desznicę ☀️

Desznica to urocza wioska położona w Powiecie Jasielskim na Podkarpaciu. Jest to wspaniałe miejsce dla turystów, którzy szukają spokoju i pięknych widoków.

Desznica oferuje wiele atrakcji, takich jak zabytkowy kościół, wieża widokowa, która pozwala podziwiać piękne widoki na okolicę oraz Magurki Park Narodowy, który umożliwia odkrywanie dzikiej przyrody.

Jeśli szukasz miejsca, aby w pełni odpocząć od codziennych obowiązków, koniecznie odwiedź Desznicę! Jest to idealne miejsce na relaks i odkrywanie pięknych widoków.

Zobacz również:

Kościół w Desznicy
Murowana cerkiew greckokatolicka wybudowana w 1790 roku.
Przepiękny park w Beskidzie Niskim
Popularna wieża z widokiem na Park i Beski Niski
Wyznacz trasę do DESZNICY
Zwiedź desznicę sam lub ze znajomymi

Na rowerze elektrycznym

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wynajmu rowerów elektrycznych na terenie malownicze Beskidu Niskiego. Odkryj uroki tego pięknego regionu na dwóch kółkach w sposób komfortowy i ekologiczny. Nasza flota nowoczesnych rowerów KROSS LEVEL BOOST 1.0 czeka na Ciebie w Beskidzkiej Polanie - z nami przyjemność jazdy po trasach Beskidu Niskiego, Magurskiego Parku Narodowego czy przełęczy Dukielskiej stanie się niezapomnianym doświadczeniem!

Zasięg rowerów przekraczający 100 km
W trybie EKO przejedziesz nawet 100km, w trybie 100% wsparcia możesz robić trasy aż 50-kilometrowe
Gotowa lista atrakcji
Znajdziesz ją na stronie i już niebawem w momencie wynajmu rowerów otrzymasz gotową mapę atrakcji, które warto zwiedzić i odwiedzić.
Przepiękne i malownicze trasy
Górki, doliny, lasy, łąki, otwarte tereny, wodospady... na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
DOwiedz się więcej

Co jeszcze możesz zrobić lub odwiedzić wybierając się do Desznicy?

zorganizuj wypad ze znajomymi

Najlepszy paintball! 🔫

Jeżeli będziesz w okolicy i będzie Was minimum 4 osoby, nie wahajcie się i zarezerwujcie paintball. Na naszym polu paintballowym są nieskończone możliwości zabawy dla dzieci, nastolatków, dorosłych imprez firmowych, integracyjnych, wieczorów kawalerskich, panieńskich i urodzin. Rozpocznij już teraz aktywny wypoczynek i zapytaj o wolny termin!

DOwiedz się więcejOPINIE i dojazd

Desznica - dojazd do centrum wioski